پرینتر اچ پی

چاپگر یک ماشین اداری است که معمولاً بر روی کاغذ ، گرافیک یا متن را به طور مداوم نمایش می دهد. hp یک شرکت آمریکایی چند‌ملیتی فناوری اطلاعات است که به‌عنوان بزرگترین تولید‌کننده پرینتر اچ پی hp و لپ‌تاپ hp در جهان شناخته می‌شود.

محصولات اصلی شرکت اچ‌پی شامل چاپگر، سِرور، رایانه‌های قابل حمل (لپ تاپ)، تلفن‌های همراه هوشمند (موبایل) و  (تبلت) و نرم‌افزارهای مدیریت شبکه می‌باشد.
شرکت اچ‌ پی به عنوان یکی از پیشروهای ساخت و تولید چاپگر رنگی و سیاه و سفید میان کاربران جهان دیجیتال شناخته شده‌است.

انواع پرینترهای hp

انواع مختلف چاپگرها شامل چاپگر سه بعدی، چاپگر رنگی ، چاپگر لیزری و پرینترهای حرارتی هستند.

چاپگر اداری خانگی

شاید شما به طور تمام وقت در خانه کار می کنید و تعداد زیادی چاپ در تیراژ بالا انجام می دهید!

اگر اینطور است، بهتر است بدانید که سرمایه گذاری در چاپگر لیزری بهترین گزینه شما خواهد بود، چاپگرهای لیزری ما برای تولید متن واضح و ارائه عملکرد بالا با سرعت های بی نظیر ساخته شده اند.

چاپگر HP ما در مدل‌های جوهرافشان و لیزری عرضه می‌شوند.

پرینتر لیزری چندکاره

اگر به دنبال محصولی هستید که کارهای اداری شما را به راحتی انجام دهد می توانید از پرینتر لیزری چندکاره اچ پی استفاده کنید. اینها می توانند همه کارها را انجام دهند، بنابراین شما نه تنها می توانید چاپی دلخواه داشته باشید، بلکه می توانید کارهای اسکن و فتوکپی را با بالاترین کیفیت انجام دهید. حتی بعضی چاپگرها دارای  قابلیت انجام فکس می باشند. در سال های اخیر استفاده از پرینتر چندکاره رواج پیدا کرده است زیرا قابلیت چند دستگاه در یک دستگاه پرینتر جمع آوری شده است.

فقط مطمئن شوید که همیشه جوهر چاپگر را پر می کنید تا  بهترین کیفیت و وضوح را از چاپگر خود دریافت کنید.

 

پرینتر رنگی 

برای اکثر کاربران چاپگر خانگی یا اداری ، پرینتر رنگی انتخاب عالی خواهد بود.

اگر علاقه مند به عکاسی هستید، چاپگرهای رنگی بهترین گزینه برای چاپ عکس های خود هستند، اما به یاد داشته باشید که برای خلق یک عکس حرفه ای روی یک پرینتر مناسب سرمایه گذاری کنید. 

یک پرینتر رنگی کانن یا پرینتر اچ پی هر دو برندهای با کیفیت هستند و مدل هایی متناسب با بودجه های مختلف دارند.

پرینتر بی سیم

صرف نظر از اینکه چه نوع چاپگری را انتخاب می کنید، چرا آن را به یک چاپگر بی سیم تبدیل نکنید؟ اینها به شما انعطاف‌پذیری می‌دهند تا از دستگاه‌هایی مانند تلفن هوشمند و تبلت خود فرایند چاپ را انجام دهید.

جمع بندی

حجم چاپ شما در روز چقدر است و ظرفیت کاغذ پرینتر شما باید چقدر باشد؟ چه نوع کاغذی را برای چاپ استفاده می‌کنید؟ پیش از خرید پرینتر باید تمامی این موارد را در نظر بگیرید.
پرینترها کاربردهای زیادی در منزل و محل کار ما دارند. به طور کلی می توان پرینترها را به دو نوع پرینتر لیزری چندکاره و تزریقی تقسیم‌بندی کرد. در هنگام خرید پرینتر باید به موارد متعددی مثل نوع و میزان نیاز خود، مصرف انرژی، نوع کاغذی که برای چاپ استفاده می‌کنید، قیمت پرینتر و هزینه‌های جاری آن، دقت داشته باشید.

شما میتوانید برای خرید پرینتر و مقایسه انواع محصولات با یکدیگر به سایت معتبر سلین رایانه مراجعه کنید.